Kontakta oss

Bygg din konstruktion med tillförlitlig rörelse, hög precision och minimal miljöpåverkan. Ta kontakt och be oss gärna om ett förslag på en elmekanisk lösning till din applikation.

Swedrive AB
Prästtorpsvägen 14
341 51 Lagan
Sverige
Telefon: +46 (0)372 265 00

Tony Carlsson

Tony Carlsson

Key Account Manager

Dir: +46 (0)372 265 14
Mob: +46(0)72 218 45 44
tony.carlsson@swedrive.se
Gert Thorén

Gert Thorén

Key Account Manager

Tfn dir: +46 (0)372 265 10
Mob: +46 (0)70 535 77 66
gert.thoren@swedrive.se
Patric Elweroth

Patric Elweroth

Key Account Manager

Tfn dir: +46 (0)372 265 12
Mob: +46 (0)70 922 65 12
patric.elweroth@swedrive.se
Mari Petersson

Mari Petersson

Sales

Dir: +46 (0)372 265 17
mari.petersson@swedrive.se
Dan Qvarfordt

Dan Qvarfordt

Sales

Dir: +46 (0)372 265 11
dan.qvarfordt@swedrive.se
Claus Rohmann

Claus Rohmann

Sales

Dir: +46 (0)372 265 13
claus.rohmann@swedrive.se
Mikael Petersson

Mikael Petersson

CEO

Dir: +46 (0)372 265 09
Mob: +46 (0)72 712 65 00
mikael.petersson@swedrive.se
Bodil Nilsson

Bodil Nilsson

Financial Manager

Dir: +46 (0)372 265 03
Mob: +46 (0) 70 675 16 07
bodil.nilsson@swedrive.se
Roy Johansson

Roy Johansson

Quality/ IT Manager

Dir: +46 (0)372-265 32
Mob: +46 (0)70 344 56 89
roy.johansson@swedrive.se
Ingemar Ericsson

Ingemar Ericsson

Project manager

Dir: +46 (0)372-265 07
Mob: +46 (0)70 538 16 41
ingemar.ericsson@swedrive.se
Fredrik Johansson

Fredrik Johansson

Operations Manager

Dir: +46 (0)372 265 51
Mob: +46(0)70 525 93 41
fredrik.johansson@swedrive.se
Mikael Palm

Mikael Palm

Purchase & Logistic Manager

Dir: +46 (0)372 26537
Mob: +46 (0) 70 518 38 54
mikael.palm@swedrive.se
Magnus Silverteg

Magnus Silverteg

Production Technology

Dir: +46 (0)372 265 53
magnus.silverteg@swedrive.se

Swedrive AB

Prästtorpsvägen 14
341 51 Lagan
Sverige


Latitud: 56.914937
Longitud: 14.006616